EVDEN EVE NAKLIYAT

Adana Vatan Taşımacılık TAŞIMACILIK ın yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Fakat Adana Vatan Taşımacılık TAŞIMACILIK evden eve taşımacılığı öyle bir hale getirdiki evden eve eşya taşımacılık artık çok daha kolay olmuştur.
     HER ŞEY ZAMANINDA Sloganıyla yola çıkan Adana Vatan Taşımacılık TAŞIMACILIK evden eve eşya taşımacılığının kolay olması için taşıma esnasındaki her şeyi sıraya koymuştur.
     İlk öncelikle bölgelere ayrılan expertlerimiz eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Eğer anlaşma olursa o dakika yetkili olan expert ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Expertin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigata değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir.

Eşya Paketleme
Eğer eşyanız bize göre çoksa, bir gün önceden iki( 2 ) eleman gelip ambalaj yapar. İkinci gün direkt olarak taşıma yapılır. Eşyanız normal ise aynı gün elemanlar ambalajı yapıp sonrada taşıma yaparlar. Ambalaj malzemeleri olarakta Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb. avrupadan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılır. Kırılacaklar ise beyaz kağıtlara sarılıp karton kutulara yerleştirilir.

-Eşyanın gideceği yerde eşya sahiplerinden bir( 1 ) kişinin bulunması yeterlidir. Sebap ise eşyaların nereye konulacağı hakkında bilgi verilmesidir. Aynı zamanda müşterimiz taşıma bitmiştir diyene kadar elemanlarımız işlerini bitirmiyorlar. Yapılması gereken ve yapabilecekleri herşeyi yapıyorlar.

Eşyalarınızı Sigortalıyoruz.
   Müşteri ile Adana Vatan Taşımacılık TAŞIMACILIK arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Adana Vatan Taşımacılık TAŞIMACILIK ın bir formeninin bulunduğunu ve müşterinin Direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız. Eşyanızın taşınması sırasında doğabilecek hasarda sakın paniğe kapılmayın Adana Vatan Taşımacılık TAŞIMACILIK bunuda düşünerek Yapı Kredi Sigorta ile bir hasar anlaşması yapmıştır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilecektir. Hasarın teminatı konusunda müşteri Adana Vatan Taşımacılık TAŞIMACILIK ile değil direkt olarak sigorta  ile muhataptır.

infoadana-evdenevenakliyat.com